Teplákové soupravy a čepice + sleva na nákup kopaček, mikin….

Zdravím Vás přátelé vynikající černilovské kopané. V nejbližší době budeme opět objednávat žluto-černé teplákové soupravy, které již v tuto dobu vidíte na většině našich hráčů. Pokud by jste měli zájem si soupravu objednat, napište prosím na náš email info@fkcernilov.cz, velikost jakou vy a nebo vaše dítko požadujete. Napište prosím jméno, velikost, a kategorii, za kterou nastupujete. Cena soupravy je pro elévky až starší žáky 800Kč, dorost a dospělí 1000. Platit se bude převodem na oddílový účet č. 2400403756/2010, VS 22800,do poznámky prosíme o text: příspěvek – ( rok narození, příjmení a jméno). Děkujeme https://www.jakojedenteam.cz/jako-classico-teplakova-souprava-detail-127…

QR čepice 100kč
QR tepláková souprava 800kč (pro dorost a dospělé změnit na 1000kč)

 Pokud by jste někdo chtěl využít slevy pro naše členy. Tak zde přikládám informace přímo od prodejce.

Dobrý den, vzhledem k množícím se objednávkám jsem vygeneroval pro celý klub jednotný slevový kod , jeho znění je CERNILOV Tento kod může používat kdokoliv z členů klubu, můžete jej tedy umístit na www stránky, FB a další komunikační kanály. K nákupu na www.11teamsports.cz je třeba se vždy zaregistrovat při prvním nákupu, pak je už přihlašování jednoduché.

Obecně platí slevy na týmové vybavení adidas, puma a nike 30 % ( dresy, trenky, ponožky, tašky, tepláky, bundy, mikiny apod.), na ostatní textil a vybavení 20 % (ponožky, chrániče, tílka), na obuv pak 20 %.

Na některé produkty nelze slevu uplatnit, je to buď z důvodu limitované edice nebo top značek. Ve výjimečných případech (VIP partner, vedení klubu apod.) se v těchto záležitostech obraťte na mne a nějakou slevu vždy vymyslíme.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat

Slevový kod bude funkční od 21.11. a platí do 31.12.2024