FK Černilov

Zápas se nám vůbec nepodařil, lokáda byla ve všech herních činnostech lepší a tak nezbylo než přijmout krutou porážku.

Jaroslav Kosina, trenér (domácí):

Lokáda nás jasně přejela. Jednoznačně nejlepší tým soutěže. Kdyby takhle hrála celou sezónu, tak suverénní vítěz soutěže. Dnešní výkon nám musí otevřít oči před posledním zápasem. Fanoušci si zaslouží vítěznou rozlučku se sezónou. Nám dneska chyběla jiskra.

Sobotka Michal -Sekretař (hosté):

Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzo se ujali vedení a domácí tým k ničemu nepouštěli.Druhy poločas začal náporem domácích,který jsme ustáli a zaslouženě vysoko zvítězili.Pochvalu zaslouží celé mužstvo za excelentní výkon.Děkuji borci za takový zážitek co jsem dnes mohl vidět na vlastní oči.Musím pochválit domácí mužstvo za korektní zápas. A dobrý výkon předvedli rozhodčí.