FK Černilov

FK Černilovvs.FK Náchod B

4:3

( 2 : 1 )

Střelci:

3. Hrubý Jan
8. Hrubý Jan
69. Taclík Jakub
85. Vrběcký Jáchym
42. Pohl Václav
50. Hladík Jiří
83. Matecki Pawel Maciej

Sestavy:

Ruml JanJezdinský Jakub (65.Matoušek Tomáš)Daněk LukášJaborník MartinBenák PetrVrběcký Jáchym (86.Voltr Michael)Schwarzer Tomáš (C)Bešík TomášHrubý Jan (65.Taclík Jakub)Veselovský Lukáš (86.Slepička Filip)Svatoň Vojtěch (37.Mikunda Lukáš)Mikunda LukášMatoušek TomášTaclík JakubVoltr MichaelSlepička FilipMaléř JanKumprecht MatějKrál Daniel (C)Poláček DavidŠesler AdamPohl VáclavNejman DominikMalý MartinFenz JanHanzl David (65.Matecki Pawel Maciej)Kudasiewicz Kamil Mariusz (46.Hladík Jiří)Hanuš MartinHrubý DenisMatecki Pawel MaciejHladík Jiří

Karty:

60. Schwarzer Tomáš
63. Jezdinský Jakub
90. Taclík Jakub
24. Kudasiewicz Kamil Mariusz
72. Nejman Dominik

Jaroslav Kosina, trenér (domácí):

Stoper soupeře skvělé dlouhé balóny a číslo 12 parádní levá noha. Nové tváře v sestavě, jiné rozestavení,dva rychlé góly. Co lepšího si přát? Pak vypadáváme z role a soupeř do poločasu snižuje hlavou po rohovém kopu. Vlažný nástup do druhé půlky a soupeř vyrovnává z pokutového kopu. Náš brankář vyrazil, ale jen koukáme na dorážku. Následuje brejk a jdeme dorostencem do vedení. Chyba, nedohrajeme jednoduchý souboj a vyrovnání. Výborný výkon dorostenců korunuje vítěznou brankou Jáša.

Michal Malý, člen výboru (hosté):

K utkání jsme jelo s torzem a průběh utkání nebyl špatný. Sice jsme rychle prohrávali, ale do poločasu se nám podařilo snížit. V druhém poločase jsme opět inkasovali, ale v 83. minutě se podařilo vyrovnat. Bohužel naše nekoncentrovanost nás stála cenný bod, protože dvě minuty po vyrovnání jsme inkasovali a nestihli jsme již zareagovat.

Diváků: 50

HR: David Žerovnický

AR1: Lukáš Kubálek

AR2:

DS: Miloš Židík