FK Černilov

Naši muži podlehli na vlastním hřišti 1:2 Velichovkám. Zápas byl velmi kvalitní z obou stran.
Skvělá byla i divácká kulisa, děkujeme! Škoda, že jsme nedokázali proměnit více šancí, které jsme si vypracovali. Gólaso vstřelil až v závěru Lubka ml. po pěkně zahraném trestném kopu.

Komentář trenéra Jaroslava Kosiny:

Tým hostů přijel se strategií dlouhých nakopávaných balónů a zákroků na hranici faulů .Soupeř opticky držel balón. Škoda zahozených šancí domácích. Nejlepší a fair play hrající byl hráč hostů Panenka. Smekám před domácím dorostencem Veselovským, který v nastaveném čase vstřelil nádherný gól. Zapracováme dorostence a dnes 3 v základní sestavě! Od 75 minuty to byl více boj než fotbal. Konec zápasu byl plný emocí a nám se ho nepodařilo zvládnout. Já osobně v tomto zápase vidím střet zájmů.

Střelci: Lukáš Veselovský